Napsali o nás


large image

Miniškolka Mary Poppins je nejlepší soukromá mateřská škola v Brně! Není to obyčejná školka. Dlouho jsme hledali takovou školku pro naši dcerku, kde by se naše dcera, která rozuměla a mluvila doma jenom maďarsky,naučila český jazyk od rodilých mluvčí. Ve státní školce ji odmítli přijmout se slovy, ,,Jak se s ní budeme dorozumívat?'' Pro školku Mary Poppins to nebyla žádná překážka. Dcerka neměla ani 3 roky, když začala navštěvovat školku. Věnovali se jí maximálně ve všech směrech. Byla nadšená ze školky Mary Poppins a často nás prosila, aby tam mohla i přespat. I to se tam dá. Češtinu ji naučili na jedničku a v současné době dcera studuje druhým rokem na ZŠ s individuálním vzdělávacím plánem pro nadané děti. I školu nám doporučila paní ředitelka školky Mary Poppins, paní Neumanová.V téhle školce se opravdu cítí děti , jako doma. DOPORUČUJEME!

Réka,Katalin a István Szabó

Ráda bych za sebe, partnera i dceru poděkovala celému týmu Miniškolky Mary Poppins za péči, které se Sally u Vás dostává. Protože zkušenost z předchozí školky nebyla úplně dobrá, rozhodli jsme se udělat změnu. Po devíti měsících docházky do Mary Poppins mě moc těší, že ta změna byla rozhodně k dobrému. Sally je úplně spokojená, ve školce se jí líbí a chodí tam ráda, což je pro mě určitě nejdůležitější. V průběhu dne nemusím přemýšlet o tom, jak je o dceru postaráno, protože mám jistotu, že je v dobrých rukou  Z mého pohledu je pozitivní určitě programová náplň, kdy děti zkouší a střídají různé činnosti. Hry, aktivity a celkově režim školky děti učí nějakému řádu a zároveň rozvíjí jejich schopnosti. A vše je proloženo praktickými věcmi (nákup rybiček ve zverimexu např., kdy celá třída šla pro rybičky – jednoduchý, ale úžasný nápad; nebo výroba limonády – i když zrovna na tu Sally chyběla).

Z posledních dvou měsíců oceňuji hlavně to, že jsem dostala i zpětnou vazbu na chování dcery – myslí především to, jak se projevuje v kolektivu, co jí jde nebo nejde. V dnešní době, kdy se všichni snaží poukázat pouze na to nejlepší a stále děti chválí, jsem moc ráda, když mi někdo objektivně řekne, jak se věci mají a případně i poradí, co změnit a jak.

Velké díky patří úplně všem, kdo se o Sally a ostatní děti a o celé fungování školky starají, nejen za to, ale i za vstřícný a velmi profesionální přístup a milou komunikaci, a za to že svou práci podle mě dělají opravdu dobře – jsme všichni moc rádi, že jsme si při rozhodování Mary Poppins vybrali. :-)

Sallyina maminka

Jsem Adámkova maminka. Libí se mi prostředí, hezké vybavení tříd a zahrady, zajímavé hračky, zkrátka dobré zázemí pro děti. Jídlo pro děti mi připadá zcela v pořádku, jak velikostí porcí, tak složením a vyvážeností stravy. Velmi mě těší, že se s dětmi hodně zpívá v doprovodu hudebních nástrojů. Kolektiv vychovatelek je příjemný a ochotně se snaží plnit mnohdy náročná přání rodičů. Působí sehraným dojmem. Líbí se mi že se u Vás pořád něco děje. Mimo školkové aktivity vytvaří více osobní prostředí.

Adámkova maminka

Milá školko, ráda bych Vám poděkovala za všechny služby a přístup k hlídaní našeho syna. Filípek k Vám nastoupil od dvou let a ničeho nelituji. Můžu jen vřele doporučit všem maminkám, které mají špatné svědomi z toho, že dávají své dítě tak brzy do školky. Prostředí, děti, p. učitelky jsou laskavé, milé, hodné a pro děti to nejlepší. Pokud se nam poštěsti a Filda bude mít brzy sourozence, rádi se na Vás obrátíme znovu :-)

Filípkova maminka

Mary Poppins jsme si vybrali uz před 5ti lety, kdy sem chodila naše Eliška. Byli jsme natolik spokojeni, že bylo jasné, že Mikuláše sem do školky dáme taky, i když tentokrát dojíždíme o dost dál. Máme rádi osobní přístup všech ve školce a doprovodné aktivity, ať už je to párty ke dni maminek, nebo zájezd do Itálie. Náš Mikuláš školku miluje. Paní učitelky jsou pro něho babičky, které úplně zbožňuje. Ve dny, kdy do školky nechodí mě od rána prosí: "Babička, děti, prosím!" Navíc mu ve školce hrozně chutná, láhev na pití má vždy doplněnou, je čistě přebalený a je o něj opravdu dobře postaráno. Takže já si v klidu užiji volný den :-)

Andrea Dřímalková

Theo chodil do školky od 1,5 roku do 3 let, školku si oblíbil a chodil tam rád.Teď je mu 7 roků a stále se zapojujeme do pořádaných akcií jako je např. letní dovolená v Caorle a různá další setkaní několikrát do roka. Při jedné příežitosti jsme potkali pani učitelku Libušku, kterou jsme oslovili a která nám nyní docela pravidelně hlídá o vikendových večerech. Školka je rodinného typu a takto se tam budete i cítit. My doporucujeme.

Drahá paní Slámová, paní Krejčí,

ráda bych Vám poděkovala z hloubky mého srdce, za Vaši starostlivost o Slavča..
Nedá se slovy vyjádřit jak moc v jsem vděčná za to, že zrovna Vy jste vychovávali mého syna v tom nejsložitějším období, když jsem se musela vrátit do práce.
Neočekávala jsem starostlivost o dítě tak milou a pečlivou, pomohli jste nám všem se změnami skrz které si dítě musí projít.
Přála bych si kdyby mohl s Vámi zůstat až do doby kdy půjde do školy, ale všichni musíme překonat naše city jak jde čas.
Slavčo Vás miluje natolik, že se hned po chvilce naučil slovo MILUJI a když jsme se ho ptali, koho miluje nejvíc, téměř pokaždé řekl Libuška a Jarmilka.
Proto mám moc ráda, když Vám říká máma nebo máma učitelka..
Znova bych Vám chtěla poděkovat za najdůležitější část v zážitcích životní cesty mého syna a jsem vděčná za Vaše úsilí a super schopnosti..
Nikdy na Vás nezapomeneme..